Lenovo VIBE P1 se u nás začne prodávat před Vánoci

0

Lenovo_VIBE P1_Lifestyle

Chytrý telefon Lenovo VIBE P1 se vyznačuje prémiovým designem z kovu a skla, který je zdůrazněný pomocí tenkého 4 mm hliníkového rámečku s jemně zakřiveným zadním kovovým krytem pro lepší ergonomii. Všechny zájemce na první pohled zaujme svým velkým 5,5 palcovým displejem s Full HD (1920 x 1080) rozlišením. Displej je vyroben ze skla Gorilla Glass 3, tenčí a lehčí varianty ochranného skla Corning, ta se vyznačuje zvýšenou odolnosti proti poškrábání a rozbití.

O výkon telefonu se stará 64bitový osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 615 s frekvencí 1,5 GHz. Ten v kombinaci s nejnovější verzí operačního systému Android a 2 GB RAM zaručuje dostatečně rychlou odezvu a možnost bezproblémového chodu více aplikací současně. Rychlé připojení k internetu zajišťuje LTE (4G) modul v kombinaci s Wi-Fi Boost podporující 5G Wi-Fi připojení pro zvýšení rychlosti a dosahu připojení. Lenovo VIBE P1 jak je zvykem u Lenova nabízí dva sloty pro SIM karty a vnitřní 32GB paměť rozšiřitelnou o dalších 128 GB pomocí microSD karty.

  Lenovo_VIBE P1_02 Lenovo_VIBE P1_01

Lenovo VIBE P1 přináší dva integrované fotoaparáty. Zadní 13Mpx fotoaparát disponuje funkcí rychlého ostření PDAF, duálním bleskem a minimální prodlevou závěrky pro rychlé a ostré snímky. Přední 5Mpx selfie fotoaparát zvládne pracovat v několika režimech, což umožní uživatelům vytvářet skutečně kreativní autoportréty.

Telefon je také vybaven inteligentní funkcí rychlého nabíjení OTG (On-the-Go), která zrychlí dobíjení baterie o kapacitě 5000mAh. Velká kapacita baterie Vám umožní tří denní provoz telefonu bez nutnosti nabíjení, navíc v případě potřeby můžete dobíjet i dalších zařízení. 

Lenovo VIBE P1 bude na českém trhu dostupný od začátku prosince za cenu od 8 499 Kč, zvažujete-li nákup nového smartphonu pod stromeček pak Lenovo VIBE P1 je zajímavou alternativou ve své třídě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here