Gowalla aktualizována – bohužel poměrně neslavně

3

GowallaPo 4sq pravděpodobně nejpopulárnější geolokační hra Gowalla se dnes dočkala aktualizace svého androidího klienta. Bohužel podle dosavadních uživatelů ne zrovna dvakrát povedené, kromě toho, že některé funkce jako seznam sbíratelných předmětů úplně zmizeli, tak je aplikace i nestabilní a některým uživatelům pouze soustavně padá.

Pokud tak vyloženě nemusíte, tak doporučujeme s aktualizací ještě chvilku počkat. Na znovu přidání sbíratelných předmětů ale asi můžete zapomenout, jde totiž pravděpodobně o naprosté překopání andoridího klienta Gowally směrem k většímu zaměření na geolokaci, o kterém firma již delší dobu mluvila.

Zdroj: ap

3 KOMENTÁŘE

  1. Poplival jsem ji na twitteru i v hodnoceni v marketu – totalne to slo cele do haje. Pred lety jsem volil mezi 4sq a gowallou a zvolil gowallu, ted ji opoustim, bohuzel. Stve me, ze mi zmizelo mych nekolik desitek pinu a zustalo jen nejakych dvacet zemi. Zmizely mi stovky mych predmetu, vcetne kytary z Liverpoolskeho Cavern. Neda se rozumne listovat historii a snad i male spoty v okoli zmizely – nektere jsem pouzival jako kroniku. Je z toho ted aplikace na hov*o 🙁

  2. Gowalla dřív měla podobný styl jako 4sq, ale teď se vydala úplně jinou cestou. Teď už tyto sítě podle mě nejdou srovnávat, každá je o něčem jiném, i když základ – checkování – mají stejný.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here