Google Maps 5.1 přináší novinky v Latitude

2

Dnes se na marketu objevila minoritní aktualizace google map, nejde o nic velkého, vcelku se jedná jen o jednu malou, leč poměrně zajímavou službu spolupracující s Latitude. Ode dneška se nebudete check-inovat jen v Gowalle, FourSquare a FB Places, ale i v Latitude. Služba má přeci jen pár zajímavostí, jako automatické checkování, či odhlášení pokud místo opustíte. Jde o zajímavou věc, ale pouze v případě, že máte dostatek kamarádů s datovým tarifem, kteří využívají Latitude, pokud takové přátele nemáte, tak službu rozhodně neoceníte.
httpv://www.youtube.com/watch?v=IVLsRo7-3Lk

2 KOMENTÁŘE

  1. Jednoduše, když máš zapnuté latitude tak přátelé klasicky vidí kde jsi. Teď pokud budeš např. v kavárně tak se jim přímo zdůrazní, že v ní jsi. Není to už jen o tom na jakých si souřadnicích, ale kde přímo jsi. Pravděpodobně to také bude propojené s Google Places, tudíž bude možné daná místa hodnotit a vlastně tak doporučovat kamarádům podniky.
    //Omlouvám se, že video je ve formě odkazu a ne videa, bohužel musím počkat na admina a kdo ví jestli se to vůbec povede rychle vyřešit. Díky za pochopení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here