Google dnes představil první teleport pro lidi na světě! Již brzy ho koupíme za cenu iPhonu 6s.

1

google gateJiž dlouho lidstvo touží po levném a rychlém způsobu přepravy, jakým je teleport. Teleporty si získaly velkou oblibu také díky legendárnímu filmu Moucha, či seriálům jako je Star Trek a Hvězdná brána. Vědci nám však doposud tvrdili, že teleportace lidí je velice složitou a vyspělou technologii, která je zatím pouze hudbou daleké budoucnosti, což se dnes ukázalo jako naprosto mylné tvrzení, jelikož se Googlu povedlo vyřešit všechny technické nedostatky a představil plně funkční zařízení pro teleportaci lidí, zvířat či věcí.

Google Gate

Výkonný ředitel společnosti Google Sundar Pichai dnes v 6:00 kalifornského místního času představil na konferenci pro novináře zcela nový produkt, který nese název Google Gate (jinak též G Gate) a slouží k teleportaci lidí, zvířat či nepříliš velkých předmětů. Ve svém proslovu řekl:

Děkuji hlavně našim inženýrům, kteří dokázali to, o čem mnoho lidí tvrdilo, že je nemožné. Chceme světu dávat dostupné technologie, které nám zajistí světlejší zítřky. Jedná se o velký skok pro lidstvo a ještě více peněz pro Google!

Na konferenci byla oznámena také cena, která je ještě překvapivější než samotná technologie, jelikož Google chce tuto novinku prodávat od Ledna 2017 za 900 dolarů, což je v přepočtu na naši měnu asi 21 400 Kč! Pokud si uvědomíme, že v podstatě stejnou částku dáme za iPhone 6s, musí být všem jasné, že se jedná o opravdu dostupnou technologii pro masy. Je jasné, že tato technologie se nebude mnoha lidem líbit, jelikož rapidně sníží spotřebu ropy a tím i tržby ropných gigantů, ale nám dá mnoho dobrého v podobě čistějšího ovzduší nebo rychlého a levného cestování. Přejeme vám pěkný aprílový den 🙂

1 komentář

  1. Ale no tak redaktoři, snad máte na lepší aprílový žertík ne? I když musím uznat, že mě rozesmála věta: Jedná se o velký skok pro lidstvo a ještě více peněz pro Google! 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here