Galaxy S Band – fitness tracker oficiálně

0

Samsung S Band je produkt, který se na trh měl dostat spolu s Galaxy S4, nikdy jsme jej však nemohli mít, protože z prodeje sešlo. Druhá generace, i když je ve skutečnosti první, se objevila na serveru Sammobile, kdy na stránkách zveřejnili leták s popisem funkcí a obrázky.

Activity-Tracker

O tom, že prošel náramek skrze FCC (Federal Communication Commission), jsme vás informovali zde. Tehdy původní zdroje nevěděli o vzhledu nic, my jsme přesto díky jednomu prodejci, který působí na našem trhu, měli jasno o tom, jak bude zařízení vypadat. Nyní máme některé informace navíc, jako třeba detaily o funkcích, ale také předpokládanou dostupnost.

S Band je zařízení pro měření aktivity, které nemá displeje. To se promítne samozřejmě do prodejní ceny. Ta se v současné době pohybuje lehce pod hranicí 2.000,- Kč. Jelikož přístroj nemá displej, veškerou měřenou aktivitu můžete sledovat pouze na displeji spárovaného telefonu. K tomu budou sloužit dvě aplikace – Activity Tracker a S Health z nového Samsungu Galaxy S5.

Activity-Tracker-2

Tracker během dne může zaznamenávat spálené kalorie, počet ušlých kroků a uraženou vzdálenost. V noci dokáže měřit kvalitu spánku. Přístroj také upozorní na to, když se ztratí jeho spojení s telefon. Nestane se tedy, že byste nechali váš mobil doma. Stejně tak budete upozorněni na hovory či zprávy, které vám dojdou. K tomu budou sloužit vibrace a notifikační dioda.

Výhodou přístroje je jeho přizpůsobitelnost vašim potřebám co se vzhledu týká. Jelikož je hlavní část oddělitelná od pásku, můžete libovolně měnit barevné varianty pásku, případně změnit náramkový pásek za klip se sponou. Pásky na ruku budou k dostání v bílé, žluté, oranžové, tmavě modré a černé barvě. S největší pravděpodobností bude pásek černý v originálním balení a zbylé barvy budou v případě zájmu dostupné ke koupi zvlášť.

Activity-Tracker-1

Zdroj: Sammobile

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here