Aplikace uniklé z Galaxy S5: S Note, Gear Manager a další

1

Necelý měsíc před zahájením celosvětového prodeje Samsungu Galaxy S5 unikly některé aplikace na internet. Člen XDA fóra zveřejnil apk soubory aplikací, kam mimo jiné spadá S Note, WatchON, Gear Manager, Gear Fit Manager, Calculator, S Health, a S Translator.

leaked-s5-apps

Nový plochý design aplikací si pravděpodobně užijete pouze na Galaxy S4 a Note 3. Předpokládá se, že bude potřeba pro jejich chod Android ve verzi 4.4.2 KitKat. Zatím jsme neměli možnost je v reálu otestovat, budeme vás případně informovat o jejich reálné funkčnosti na jiných zařízeních.

Jediná aplikace které podle uživatelů fóra působí problémy je S Health. Ostatní se zdají být v pořádku. Pokud si budete aplikaci instalovat na zařízení, které obsahuje její starší verzi, pravděpodobně ji budete muset nejprve smazat. Důležité také je uvědomit si, že potřebujete před samotnou instalací zpřístupnit práva Root.

Názory na root se mezi uživateli různí. Podle zkušeností ztrácíte záruku, pokud v servise přijdou na to, že byl root proveden, což se dalo zahladit provedením unrootu. Nové Samsungy s Knox však dokáží zaznamenat, že celý root proces proběhl a zaznamenají to, prozatím bezvýjimečně. V servisu při případné reklamaci o rootu budou vědět a záruku nemusí uznat.

Aplikace můžete stáhnout zde:

  1. S Note
  2. Samsung Watch ON
  3. S5 Calculator
  4. Gear Fit Manager
  5. Galaxy Gear Manager
  6. S Health (NOT Working)
  7. S Translator

Zdroj: Forum.xda-developers, Sammobile

1 komentář

  1. Dobry den. Auzomaticky sd mi aktualizoval s health ale jsem velmy nespokojena s aktualizaci. Jak ji muzu vrátit aniz by se mi apka uplne smazala? Nova verze je s peominutim na hovno. Aby se mi apuatil krokomer musim machat mobilem jak opice s klackem..jinak to nejde. Dekuji

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here