Evernote pro Android: Upravujte přiložené dokumenty „Office“ a PDF

0

evernote2

Evernote pro Android získal několik nových funkcí. Mezi ty nejzajímavější patří možnost upravovat přiložené dokumenty pomocí aplikace OfficeSuite. Funkce je určena pro uživatele, kteří Evernote používají ke sdílení dokumentů a častou úpravu na cestách nebo mimo domov, či kanceláře.

Pro dokumenty Doc, Ppt a Xls

Protože úprava souborů využívá aplikaci OfficeSuite, pro využití této funkce musíte mít kancelářskou sadu nainstalovanou. Pak budete moct jakoukoliv přílohu otevřít v OfficeSuite a upravit ji podle vlastních představ, přičemž uložení změn je možné stiskem tmavé šipky ve vrchní části obrazovky.

Mezi podporované dokumenty patří soubory s příponou. Doc,. Ppt a. Xls.

Pokud máte nainstalovanou jinou aplikaci, která dokáže kancelářské soubory upravovat, Evernote vám nabídne možnost jejího výběru. Funkce je však předmětem prémiových účtů. Ty ji mohou využívat neomezeně, zatímco uživatelé s běžným účtem mají přístup pouze po dobu jednoho týdne.

office

Pro dokumenty PDF

Další novinkou je anotace PDF souborů přímo v mobilním zařízení použitím aplikace Skitch. Její použití je opět výsadou prémiových uživatelů. Běžné účty mohou vyzkoušet třiceti denní zkušební verzi.

pdf

Další vylepšení

Aktualizovány byly také poznámky a připomínky. Nyní můžete wiget nechat zobrazit na uzamčené obrazovce. To vám umožní zobrazit poslední poznámky a připomenutí aniž byste museli odemykat telefon. Pokud se rozhodnete vytvořit novou poznámku, tak se váš telefon odemkne a vy se dostane přímo na obrazovku Evernote mezi nové poznámky.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

http://www.youtube.com/watch?v=gEKieaT4lRE

Zdroje: blog.evernote.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here