CyanogenMod 10 je oficiálně dostupný pro LG Optimus L7

0

 

lg optimus l7

LG Optimus L7 (P700) se stává dalším smartphonem, který je oficiálně podporován CM týmem. To znamená, že uživatele Optimusu L7 si budou moct od nynějška užívat sestavení CyanogenModu vydaná přímo vývojáři této ROM.

Jako první byl vydán CyanogenMod 10, který je postaven na starším Androidu 4.1 Jelly Bean. Ve srovnání s Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich, kterým Optimus L7 vybavil výrobce, jde však o velký krok vpřed.

Nutno podotknout, že se zatím jedná jen o tzv. nightly build CyanogenModu, který je určen zejména k testování a nemusí tedy být nejvhodnější pro běžné každodenní používání. Pokud půjde vývojářům vše podle plánu, mohlo by k vydání stabilní verze dojít za několik týdnů až měsíců.

Android 4.1 Jelly Bean, na kterém je CyanogenMod 10 postaven, přináší ve srovnání s předchozími verzemi Androidu velké množství novinek: například výrazně rychlejší uživatelské rozhraní (tzv. project butter), přepracované notifikace s možností zakázání vybraných aplikací, vylepšenou virtuální klávesnici, novou aplikaci fotoaparátu a inteligentní hlasové vyhledávání Google Now.

CyanogenMod 10 pro LG Optimus L7 si můžete stáhnout zde.

via ap

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here