HTC Myst: Další model ve spolupráci s Facebookem?

0

HTCF

HTC je jeden z výrobců, kterým se v poslední době příliš nedaří. A to i přesto, že v poslední době představil opravdu kvalitní modely. Dlouho se spekuluje o nástupci sociálních zařízení, jako byly kdysi HTC ChaCha a Salsa. Informace o novém smartphonu ve spolupráci s Facebookem byly sice několikrát popřeny, dokonce samotným Markem Zuckerbergem, přesto se spekuluje dodnes.

Podle nových spekulací by měl HTC Myst opravdu přijít, možná už v létě. Mimo HTC a Facebook by se do spolupráce měl zapojit i gigant AT&T, který bude mít na starost hlavně LTE konektivitu. Bez té by se chytrý telefon zaměřený na sociální sítě sice určitě obešel, nicméně v některých zemích je LTE už pomalu jakýsi standard. Nemůžeme počítat s tím, že tento model společnosti HTC pomůže dostat se z finanční propasti, nicméně přinejmenším může pomoct rozšířit povědomí o značce HTC mezi uživatele sociálních sítí.

Svými parametry se zařízení řadí mezi střední třídu. Dvoujádrový procesor od Qualcommu s taktem 1,5 GHz, operační paměť 1 GB, displej s uhlopříčkou 4,3 palce a HD rozlišením, too jsou hlavní předpokládané parametry. Dále se očekává 5mpx fotoaparát, 1,6mpx přední kamera, uživatelská paměť 16 GB, kterou pravděpodobně nebude možné rozšířit. Operačním systémem bude Android 4.1.2.

Stále se ještě nabízí několik otázek. Bude mít Android klasickou nadstavbu HTC Sense, nebo ze spolupráce vznikne úplně nové prostředí? A co hardwarové tlačítko „Facebook,“ má stále smysl? A má vůbec celý tento koncept nějaký smysl?

Zdroj: phandroid

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here