Asus Transformer Infinity dostává oficiální CyanogenMod 10

0

Asus Transformer Pad Infinity (TF700T), jeden z nejvýkonnějších tabletů na trhu, dostává oficiální podporu CyanogenModu 10. Pokud vám tedy nestačí oficiální Android 4.1 Jelly Bean, můžete jej nahradit nejoblíbenější ROM, která je postavena na stejné verzi operačního systému od Googlu.

Zatím se jedná pouze o tzv. nightly buildy, které jsou určeny spíše k testování a mohou obsahovat chyby. Na vydání stabilního sestavení CM10 pro Asus Transformer Pad Infinity si budeme muset ještě několik týdnů počkat. Odkaz ke stažení nejaktuálnější verze naleznete na oficiálních stránkách get.cm.

Ve výbavě Transformeru Pad Infinity nalezneme 10,1palcový displej technologie Super IPS+ s rozlišením 1920 x 1200. Použitý procesor se liší v závislosti na tom, zda je o verzi s 3G a LTE nebo jen Wi-Fi. Zatímco Wi-Fi verze má čtyřjádrový procesor Tegra 3 taktovaný na 1,6 GHz, zájemci o 3G/4G LTE verzi se budou muset spokojit s dvoujádrovým Snapdragonem S4 s taktem 1,5 GHz. Důvodem je to, že NVIDIA až nedávno představila procesor Tegra 3 s podporou LTE. Proto má Transformer Pad Infinity s 3G a LTE papírově slabší procesor Qualcomm, který ale LTE podporuje.

Nesmíme zapomenout na dvojici fotoaparátů (8mpx zadní, 2mpx přední), které umí natáčet video v HD rozlišení. Operačním systémem je samozřejmě Android 4.0 Ice Cream Sandwich, výrobce ale slibuje brzkou aktualizaci na Jelly Bean. Vnitřní paměť se v závislosti na zvolené konfiguraci pohybuje v rozmezí 16 GB – 64 GB.

  • rozměry: 263 x 180,8 x 8,5 mm
  • hmotnost: 586 g
  • baterie: kapacita 25 Whr, Li-Pol

via ap

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here