Asiaté útočí na evropské trhy: spouští vlastní evropský Xiaomi E-shop

2

Xiaomi for sale

Vstup na evropské trhy chystá asijský e-shop www.XiaomiForSale.com, který slibuje nabídku produktů Xiaomi za bezkonkurenční ceny při zachování většiny služeb, na které jsou zvyklí u lokálních prodejců, včetně místního záručního i pozáručního servisu.

Již brzy budeme mít možnost zakoupit smartphony a další zařízení čínského giganta Xiaomi přímo z Asie s vysoce nadstandardními službami. Nový asijský obchod se zaměří na evropské zákazníky, bude s nimi komunikovat v jejich jazycích a nabídne jim lokální záruční i pozáruční servis. Tento obchod bude držet skladové zásoby v Evropě, a proto doba dodání většiny objednaných produktů bude v rozmezí jednoho až tří pracovních dnů.

Nový e-shop postupně nabídne evropským zákazníkům většinu sortimentu z produkce Xiaomi, přičemž o lokalizaci prostředí a aplikací se postarají evropské komunity MIUI, které již dlouhodobě spolupracují s čínskou stranou na překladech systému a aplikací, které produkty Xiaomi používají. Komunity projekt podpořily a zaručily se za něj.

Díky této podpoře budou všechny telefony při prodeji legálně vybaveny evropskou multijazykovou instalací, která zajistí ihned po zapnutí přístroje komunikaci v jazyce zákazníka.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here