Aplikace televize Prima exkluzivně pouze na Samsung tabletech

4

Uživatelé tabletů od Samsungu si mohou stáhnout (k dispozici v SamsungApps) multimediální aplikaci televize Prima, která umožňuje sledovat videa z portálu PrimaPLAY.  Všichni diváci tohoto televizního kanálu si tak mohou vybrat ze široké nabídky pořadů, které běží na Prima family, Prima COOL, Prima ZOOM a Prima love. Vyjma seriálů z produkce Primy v rámci aplikace můžete sledovat také vybrané zajímavé zahraniční tituly, dokumenty a či aktuální domácí publicistiku.

Vyjma televizního archívu PrimaPlay aplikace nabízí sekci Ligy mistrů v rámci které uživatelé naleznou novinky, program, výsledky, týmy a reportáže ze zápasů této nejprestižnější fotbalové soutěže. Nechybí ani aktuální TV program všech stanic FTV Prima, ve kterém si můžete nastavit vlastní upomínky.

 Prima aplikace pro Android Prima aplikace pro Android Prima aplikace pro Android

Jestliže nejste majitelem tabletu od Samsungu, tak máme pro Vás nemilou informaci daná exkluzivita pro Samsung bude trvat 1 rok. Aplikace se v Google play objeví až příští rok o prázdninách.

4 KOMENTÁŘE

  1. Tomu říkám marketingové vydírání. Kup Samsung nebo máš smůlu… Je snad jen otázkou času, kdy se někomu podaří aplikaci portovat do jiných tabletů. Alespoň, že se dá do tabletu dostat ta předchozí telefonní verze a že tam celkem uspokojivě funguje.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here