Roční předplatné Blesku zdarma pro majitele Samsung zařízení

2

Po delší době majitelé zařízení od Samsungu dostali další výhodu, co se týče předplatného zdarma. Po akci magazínu Reflex, který mimochodem také nabízel roční předplatné zdarma, přichází bulvární tisk Blesk.

Čtení novin probíhá stylem stažení určitého čísla do Vašeho telefonu, ve kterém následně z paměti můžete noviny teprve začít využívat. Jedná se ale o docela pěkný krok, neboť noviny si stačí stáhnout ráno a nemusíte se neustále připojovat k internetu. Pokud ovšem již teď víte, že noviny budete číst každý den, lze v aplikaci zapnout automatické stahování, které Vám zajistí pokaždé nejnovější číslo těchto novin.

blesk-1 blesk-3 blesk-11

Co se týče aplikace, která slouží ke konzumaci tohoto obsahu, dle prvních ohlasů je velice stabilní, má jednoduché ovládání a také příjemně rychlá.

Co řekli o aplikaci:

Matěj Hušek, ředitel online divize vydavatelství Ringier Axel Springer CZ  o  aplikaci řekl:„Obsah mobilní aplikace Blesk je zvlášť připravovaný redakcí. Nejde o prosté překlopení obsahu tištěného Blesku nebo webové stránky Blesk.cz. Editoři každý den vybírají nejlepší texty, doplňují je fotogaleriemi a videi a vytváří tak pro čtenáře unikátní produkt.“ 

Jan Vaníček, Content Manager české pobočky Samsung k uvedení aplikace Blesk uvedl :„Po velice příznivém ohlasu a přijetí aplikace Týdeník Reflex ze strany našich uživatelů, bylo pokračování spolupráce s vydavatelstvím Ringier Axel Springer CZ v podobě aplikace Blesk logickou volbou. Věřím, že ji ocení i naši zákazníci,“

Aplikaci do Vašeho telefonu nainstalujete pomocí obchodu Samsung Apps, který nemají žádné jiné telefony. Právě odtud je možno čerpat různé výhody jako slevy na předplatné či aplikace.

 

 

Zdroj: AndroidPortal

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here