Any.DO aktualizace přináší nový design aplikace

3

Any.DO

Any.DO je jeden z nejlepších a nejoblíbenějších organizátorů úkolů, který si již stáhlo více než milion uživatelů Androidu. Po dlouhé době se tato aplikace dočkala větší  aktualizace, která přináší nové funkce a kompletně předělanou grafické prostředí aplikace.

Nemusíte obávat nějaké revoluce, „pouze“ došlo k grafickému redesignu a aplikace nadále používá stejný model ovládání. Díky redesignu získala aplikace také novou ikonu. V rámci aktualizace dále byla přidána podpora pro další jazyky, opraveny chyby a překlepy.  Any.DO v novém kabátě vypadá velmi zajímavě, hledáte-li nějakého správce úloh můžeme Vám jej jen doporučit.

Any.DO Any.DO


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

3 KOMENTÁŘE

  1. Aniž bych chtěl nějak extrémně rýpat… není správce úloh trochu zavádějící označení? Aneb Task Manager – a ten má za úkol poněkud jiné věci, než Any.DO.

    • jj, máte pravdu je to trochu zavádějící pojem, nahradil jsem jej za organizátor úkolů, což lépe vyjadřuje funkci aplikace.

  2. od kdy je kompletní předělání designu změna fontu a ikony? Any.Do pouzivam uz dlouho ale v posledni době mi vadí, že pri upozornění nejdou vypnout vibrace,

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here