Nový Deus Ex: The Fall vyjde i na Android

0

Deus Ex

Kanadské herní studio Eidos Montreal včera večer společně s vydavatelem Square Enix oznámilo nový herní přírůstek do oblíbené cyberpunkové série Deus Ex. Nový díl s podtitulem The Fall ovšem nezamíří na velké počítače ani herní konzole, ale do mobilních zařízení s iOS a Android.

Jinak by ale mělo jít o plnohodnotný Deus Ex zážitek, velmi podobný počítačovému Human Revolution z roku 2011. Na mobilní hráče tak čeká rozsáhlé 3D akční RPG s velkým důrazem na příběh plný konspirací, více možností průchodů úrovněmi a celkově na poměry mobilních her nebývale komplexní zážitek.

Konkrétně příběh se bude odehrávat ve stejné době jako Human Revolution, tedy v roce 2077. Nebude na něj ale navazovat, půjde totiž o sequel k románu Deus Ex: Icarus Effect. Zahrajete si tedy na Bena Saxona, bývalého příslušníka SAS, kterého zradí současní kolegové ze společnost Tyrants – shodou náhod té stejné, ze které pocházejí bossové Human Revolution.

Hra celkově vypadá velmi podobně jako Human Revolution. I u nového přírůstku do série se tak dočkáme ikonické zlatočerné stylizace, na mobilní hru nadprůměrné grafiky a epické hudby v podání Michaela McCanna. Dokonce i na výše zmíněném příběhu by měli pracovat scénáristé Human Revolution.

Deus Ex: The Fall vyjde v nejbližší době na iOS zařízení za cenu 6,99 amerických dolarů, tedy přibližně 140 korun českých. Androidí verze by měla vyjít někdy poté, zatím ale nebylo oznámeno, jak dlouho si přesně počkáme.

Zdroj: eidos, apolice

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here