Android 4.3 Jelly Bean byl vydán také pro Sony Xperia T, TX a V

1

sony xperia jelly bean updates

Před pár dny jsme vás informovali o vydání Androidu 4.3 Jelly Bean pro Xperii SP, tento týden však japonský výrobce zahájil i aktualizaci dalších svých tří smartphonů na tuto verzi operačního systému. Konkrétně se jedná o modely Sony Xperia T, Sony Xperia TX a Sony Xperia V. Aktualizace probíhá přes program PC Companion, může však pár dní trvat, než bude dostupná pro všechny regionální a brandované varianty smartphonů.

Update by neměl přinést jen upravené a optimalizované uživatelské rozhraní s plynulejšími animacemi, ale také aktualizovanou sadu nativních aplikací od Sony včetně Zpráv, MyXperia, Smart Connect, TrackID a Sony Select. Vylepšení se dočkaly i multimediální aplikace Walkman, Album a Filmy, do kterých byla integrována cloudová služba Sony Entertainment Network.

Ve smartphonech by měli uživatelé po úspěšné aktualizaci najít novou funkci Xperia Themes, která rozšiřuje možnost úpravy uživatelského rozhraní o stažitelné motivy, dosud byl totiž výběr omezený jen na předinstalované motivy. Výrobce přidal také několik bezpečnostních úprav týkající se projektu Xperia in Business a vylepšen byl Stamina mód, který dostal upravené uživatelské rozhraní a nabízí více chytrých možností pro prodloužení výdrže baterie.

zdroj: Sony Mobile Blog via GSM Arena

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android 4.4 KitKat? Sledujte náš pravidelně doplňovaný článek.

1 komentář

  1. po aktualizace nefunkčí video( píše větu „fotoaparát není k dispozici“ ), to mám dát jako do reklamace?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here