Aktualizace Google Play na verzi 4.4 přinese drobná vylepšení

3

 1 2 3

Na internetu se objevily snímky chystané aktualizace služby Google Play. Aktualizace by měla přijít společně s novým Androidem 4.4 KitKat. Shodou náhod bude mít nová verze Google Play také pořadové číslo 4.4. Podle obrázků zveřejněných na androidpolice se chystá docela velký redesign Obchodu Play.

Zveřejněné obrázky jsou velice zajímavé a to z důvodu neustále viditelného dolaďování služby. Jednou z hlavních novinek je boční vysouvací lišta, která slouží jako navigace po obchodě. Usnadňuje přesun mezi sekcemi Store homeMy movies & TVShopMy Wishlist a Redeem. 

Dále obrázky zobrazují docela jasně směr posunu grafického prostředí, které se stále více a více blíží vzhledu Google Now – grafické prostředí pomocí karet. Nový vzhled můžeme přirovnat také stávajícímu Gmailu. Nový Google Play ve verzi 4.4 bude kompatibilní s Androidem Froyo 2.2 a vyšší.

Nadšence pro nový Obchod Play musíme zatím zklamat, jelikož v tuto chvíli ještě není dostupný instalační APK balíček. Dá se předpokládat, že nový Obchod Play bude zpřístupněn společně s Androidem 4.4 KitKat.

zdroj: androidpolice

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here