DevFest Praha 2013: vývojáři jsou zase tady

0

DevFest

Zveme Vás na den plný technologií, zážitků, networkingu, přednášek a kódu. DevFest, vývojářský festival plný Google technologií, se z Pardubic vrací do Prahy. Pojďte to rozjet již v sobotu 23. listopadu  do Národního domu na Vinohradech.

Z Googlu nás tentokrát přijede navštívit Danut Enachioiu, který se věnuje interním systémům Googlu. Jeho kolega Filip Hráček z české pobočky přiblíží jazyk Dart. Těšit se můžete i na Michala Špačka a téma online bezpečnost, Rikiho Fridricha s Robinem Pokorným a vývoj pro Chrome, Františka Fuku, který poodkryje taje jazyka Lua, a na mnoho dalších skvělých lidí.

recnici

Stejně jako v minulosti není festival ani zdaleka jen o přednáškách. Zvlášť letos bychom dali rádi větší důraz na doprovodný program a využili přitom jak ověřené, tak i nové věci. Z těch ověřených a veleúspěšných se můžete těšit na #FailCon, neboli rychlé, inspirativní talky úspěšných lidí o svých životních #failech. Na vlastní oči uvidíte i FightClub, realtime souboj vývojářů mobilních aplikací s interakcí publika. Připravujeme také GUGCamp, přehlídku těch nejzajímavějších aplikací, využívajících libovolnou Google technologii. Čeká vás také příjemná Chill-out zóna a věříme, že radost uděláme i milovníkům her staršího data, stejně jako nadšencům pro nejmodernější tech-hračky.

 Vstup je ZADARMO, ale je povinná registrace. Registrovat se nejpozději do 7. 11. můžete tady: http://goo.gl/UOYCxs

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here