Adobe Reader pro Android přináší víceokenní zobrazení, modernější rozhraní i placené funkce

0

adobe reader icoAdobe Reader je dlouhodobě nejoblíbenější čtečkou PDF dokumentů pro smartphony a tablety s Androidem. Aplikace se tento týden dočkala aktualizaci obsahující několik nových funkcí, přičemž za některé z nich musí zájemci zaplatit.

Čtečka zůstává i s naprostou většinou funkcí nadále bezplatná. Mezi novinky, za které nemusíte utratit ani korunu, patří modernější uživatelské rozhraní prohlížeče souborů a vylepšené vyhledávání textu pomocí zobrazení fragmentů.

Další příjemnou novinkou je podpora víceokenního zobrazení, takže můžete mít najednou otevřeno několik dokumentů, mezi kterými lze rychle přepínat. Vývojáři přidali také online nápovědu s dalšími informacemi o aplikaci a vylepšili výkon na zařízeních s procesory Intel (x86).

Nesmíme však zapomenout zmínit ani už zmíněné placené funkce, které jsou dostupné v rámci dvou balíčků s názvy Adobe PDF Pack a Adobe ExportPDF. První z nich umožňuje rychlý a jednoduchý převod dokumentů a obrázků do formátu PDF. Druhý naopak zvládne exportovat PDF soubory do formátu Word nebo Excel.

Dostáváme se však k tomu méně příznivému, čímž jsou ceny předplatného balíčků. Adobe PDF Pack stojí 2 dolary měsíčně (40 Kč) a za Adobe ExportPDF zaplatíte každý měsíc dokonce 10 dolarů (201 Kč). Součástí předplatného je také prostor navíc na cloudovém úložišti Adobe, a to 10 GB v případě levnějšího a 50 GB u dražšího balíčku.

Adobe Reader pro Android si můžete stáhnout z Google Play Store:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here