Vintage 8mm video camera – věrná replika staré kamery [Recenze]

2

Aplikace určená k natáčení oldschool videí či focení – může se vám zdát, že takových jste již vyzkoušeli spousty a žádná vás nepřesvědčila o svých kvalitách. Proto vám chci představit Vintage 8mm video cameru.

unnamedCA6SX3W2

Co je Vintage camera

Vintage camera se zhostila nelehkého úkolu, a to napodobit kamery z dob našich dědečků či pradědečků. Točit videa s realistickými filtry 8mm kamery můžete pomocí červeného tlačítka, které vám umožní nahrávku pozastavit a natočit tak více scén. Nahraná díla automaticky ukládá ve formátu mp4 do galerie, stejně jako obrázky.

Filtry

Filtry jsou samozřejmě nejdůležitější částí vzhledu natočených videí. Nejen, že na vás pět takových přednastavených filtrů čeká, ale můžete si samozřejmě vyrobit i vlastní. Nastavení vám nabídne různé rámečky, zabarvení filtrů, specifické zrnění a podobně.

Podle mého názoru je vzhled videa opravdu zajímavý a realistický, což můžete posoudit na videu.

httpv://www.youtube.com/watch?v=uct4tE5bCRg

Závěr

Očekávala jsem aplikaci, která bude mít ve výsledku s 8mm kamerou společný pouze název. Po otevření mě však skepse přešla a natáčení a focení mohlo začít. Filtry jsou opravdu kvalitní a reálné. Aplikace samozřejmě potěší všechny hipstery a vintage milovníky.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here