ZTE Grand S Flex a ZTE Blade G: první uniklé fotky i informace o výbavě

0

Na internet unikly první informace spolu s kvalitními fotografiemi dvou chystaných smartphonů od ZTE. Čínský výrobce by měl v nejbližší době představit dobře vybavené ZTE Grand S Flex a cenově dostupný ZTE Blade G. Pojďme se na jednotlivé novinky podívat trochu podrobněji.

ZTE Grand S Flex

ZTE Grand S Flex frandroid1 ZTE Grand S Flex frandroid2

ZTE Grand S Flex je vylepšenou verzí u nás nikdy neprodávaného ZTE Grand S. Novinka sice přišla o podporu LTE, která však byla nahrazeno dostupnějším 3G, díky čemuž se telefon objeví na více trzích, s největší pravděpodobností také na tom českém.

Výbavu můžeme očekávat obdobnou jako u předchůdce, tedy 5″ displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů, čtyřjádrový procesor od Qualcommu, 2GB RAM, 16GB vnitřní paměť, slot na micro SD karty, 13mpx fotoaparát a Android Jelly Bean.

Smartphone nabídne baterii o vyšší kapacitě 2 300 mAh, což způsobilo drobnější nárůst tloušťky těla. ZTE Grand S Flex se údajně začne prodávat v srpnu letošního roku. Cenu zatím neznáme, jistě však bude nižší než u modelů známější konkurence.

ZTE Blade G

ZTE Blade G frandroid1 ZTE Blade G frandroid2

ZTE Blade G je dalším přírůstkem do řady solidně vybavených, ale přitom cenově dostupných smartphonů. Novinka by měla mít 4,5″ o rozlišení 854 x 480 obrazových bodů, dvoujádrový procesor od Qualcommu taktovaný na 1,2 GHz, 512MB RAM a 2000mAh baterii.

Operačním systémem bude blíže neupřesněná verze Androidu Jelly Bean. Telefon by se měl na pultech obchodů objevit na konci letošního léta.

zdroj: Unvired View

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here