Nových barev a zmenšené verze HTC One se dočkáme v červenci, pětipalcového Butterfly S už v červnu

0

htc-logo

HTC chystá na začátek léta hned několik zajímavých novinek, na které se můžeme těšit: nové smartphony HTC Butterfly S a HTC M4 spolu s novými barevnými variantami, do kterých se převlékne HTC One. Na internet nyní unikly podrobnosti o tom, kdy budou jednotlivé novinky oficiálně představeny.

Jako první by světlo světa mělo spatřit HTC Butterfly S, a to v průběhu června letošního roku. Druhá generace modelu nabídne pětipalcový displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů a jemností 441 ppi. Ve srovnání s předchozí verzí smartphonu by novinka mohla mít také silnější čtyřjádrový procesor, větší baterii, operační systém Android 4.2 Jelly Bean a některé novinky známé z HTC One, jako například ultrapixelový fotoaparát a Sense 5 s domovskou obrazovkou BlinkFeed. Zatím však zůstává záhadou, zda se HTC Butterfly S objeví na evropském trhu.

Dalším novým smartphonem taiwanského výrobce bude HTC M4, tedy zmenšená verze vlajkové lodi HTC One, která bude údajně představena v červenci. Podle dříve uniklých informací by měla mít novinka 4,3″ HD displej, dvoujádrový procesor, 2GB RAM, ultrapixelový fotoaparát, 1700mAh baterii a Android 4.2 Jelly Bean.

V průběhu července by se měly objevit také dvě nové barevné verze HTC One. Zatímco na Taiwanu se údajně objeví modrá varianta smartphonu, na pevninské Číně by měla být k dostání vlajková loď také v červeném. Dostupnost obou nových barev na evrospkém trhu zatím zůstává nejistá.

zdroj: Phone Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here