Video: LG Optimus 4X HD, Optimus 3D Max a Optimus Vu

2

Italský blog telefonino zveřejnil tři videa novinek, které LG představí na letošním veletrhu MWC v Barceloně: LG Optimus 4X HD, LG Optimus 3D Max a LG Optimus Vu. I pokud neumíte italsky, můžete si vychutnat pohled na tyto tři nové telefony.

LG Optimus 4X HD

Ve výbavě této novinky najdeme čtyřjádrový procesor Tegra 3 (1,5 GHz), 1GB RAm, 4,7palcový IPS displej s HD rozlišením, 8mpx zadní a 1,3mpx přední fotoaparát, 16GB interní paměť, 2150mAh baterii a Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

http://www.youtube.com/watch?v=vXvKWZxG5PY

LG Optimus 3D Max

Nový telefon s 3D displejem bez použití speciálních brýlí a dvojicí kamer pro fotografování i natáčení nepřináší proti předchůdci žádné revoluční změny. Stejně jako původní Optimus 3D je vybaven dvoujádrovým procesorem TI OMAP 4430, který je ale přetaktován na vyšší frekvenci 1,2 GHz (dříve 1 GHz) a doplněn o 1GB RAM. Displej s 3D zobrazením bez použití speciálních brýlí má uhlopříčku 4,3″ a je krytý nejnovějším odolným sklem Gorilla Glass 2. K další výbavě patří dvojice 5mpx fotoaparátů pro pořizování 3D snímků a videí, NFC, HSPA+, NFC,8GB interní paměť a 1520mAh baterie. Operačním systémem je Android 2.3 Gingerbread, výrobce ale slibuje brzkou aktualizaci na Ice Cream Sandwich. Velkou výhodou proti předchůdci je znatelné snížení rozměrů a hmotnosti. Tloušťka telefonu se zmenšila z 12,9 mm na pouhých 9,6 mm a váha ze 168 g na 148 gramů.

http://www.youtube.com/watch?v=uBA_gAh-pg4

LG Optimus Vu

Optimus Vu nabídne 5palcový displej s netradičním poměrem stran 4:3 a rozlišením 1024×768. Kříženec tabletu a telefonu bude dodáván se stylusem pro snadnější ovládání některých funkcí. Ve výbavě dále nalezneme dvoujádrový procesor Qualcomm taktovaný na 1,5 GHz, 32GB interní paměť, 8mpx zadní a 1,3mpx přední fotoaparát, LTE, HDMI, DLNA a Wifi Direct. Rozměry zařízení jsou 139,6 x 90,4 x 8,5 mm a hmotnost 168 gramů. Operačním systémem je Android 2.3 Gingerbread.

http://www.youtube.com/watch?v=DP7Nr-Rfuic

Představení se dočkáme na veletrhu MWC 2012 v Barceloně, který začíná už 27. února.

via pa

2 KOMENTÁŘE

  1. reakce toho 4X jsou bleskove ale na jak dlouho..myslim zda se nebude spomalovat postupnym zaplnovanim aplikacemi.jinak ramka mohla byt uz aspon 2GB a ta velikost je uz docela moc.myslim ze co se tyce menu tak je to stejny jak kazdy lg a taky samsung..ikony beze zmen ale vcelku fajn mobil

  2. reakce toho 4X jsou bleskove ale na jak dlouho..myslim zda se nebude spomalovat postupnym zaplnovanim aplikacemi.jinak ramka mohla byt uz aspon 2GB a ta velikost je uz docela moc.myslim ze co se tyce menu tak je to stejny jak kazdy lg a taky samsung..ikony beze zmen ale vcelku fajn mobil

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here