Unikly další obrázky Huawei Honor 3

1

Na internet se dostaly obrázky telefonu Huawei Ascend Honor, který tentokrát ponese číslo 3. Snímky nám již nyní poukazují na to, v čem se bude nová generace lišit od té předchozí.

Na snímku můžeme vidět EmotionUI, které momentálně Huawei nasazuje do všech jeho špičkových mobilních telefonů. Dále můžeme vidět, že zadní část se bude podobat velice telefonu Ascend Mate, který má podobný design. Co se týče tloušťky telefonu, tak dle obrázku můžeme spozorovat, že nejspíše se nebude jednat o honbu za štíhlostí, ale spíše za funkčností – v těle je totiž IR modul, který celý telefon zvětšil na šíři. Z posledního obrázku následně můžeme vyvodit to, že nová generace bude voděodolná – nejspíše do 1m, podobně jako Xperia Z či jiné telefony.

Co se týče specifikací, zde by měl nabídnout Honor quad-core procesor s taktem 1,5GHz, 720p display, 2GB RAM, 13MP zadní a 1,3 MP přední fotoaparát. Celý telefon poběží na Androidu 4.2.2.

huawei_honor_image_leak_01
huawei_honor_image_leak_02 huawei_honor_image_leak_03 huawei_honor_image_leak_04 huawei_honor_image_leak_05 huawei_honor_image_leak_06

 

 

Zdroj: ta

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here