Samsung Galaxy S4 vyhořel při nabíjení

5

burn_s4

Samsung začíná mít čím dál větší problémy s výrobou telefonů. Tedy, spíše s tím, aby ochránil zařízení před požárem. Je to totiž pouze pár dnů, kdy jsme na našem portále spekulovali o tom, jestli není vzplanutí telefonu Galaxy S3 Švýcarky Fanny Schlatter vymyšlené.

Na internet se ovšem dostala další zpráva, tentokrát týkající se nového modelu Galaxy S4, který měl údajně začít hořet při nabíjení. Majitel telefonu ovšem plamen nezaznamenal, neboť se vše událo v noci a vše zjistil až ráno, kdy se probudil do místnosti plné dýmu.

charger_s4

Majitel po tomto incidentu neváhal, a šel svůj telefon reklamovat – bohužel neúspěšně. Právě proto předal tuto zprávu médiím, díky kterým jej kontaktovala společnost Samsung. Majiteli společnost předala nový Galaxy S4 a starý, vyhořelý si převzala na odborné zkoumání.

 

Zdroj: AndroidBeat 

5 KOMENTÁŘE

 1. to samé se stalo u s3 a nakonec se zjistilo že ho majtel dal do mikrovlnky. Tady to odhaduji na neoriginlní nabíječku.

  • Neoriginalni nabijecka oznacena logem Samsung,se jeste poradne podivej na tu fotku ty troubo….btw dost pochybuju,ze k telefonu za 15k si nekdo bude porizovat neoriginalni nabijecku.

   • Spoustu lidi si porizuje neoriginalni nabijecky a jine prislusko. Protoze usetrit par desetikorun se vzdycky vyplati. Viz. Moznost vysledku na fotografiich

   • No trouba by byl dotyčný, kdyby ji nedal na fotku, přestože případně použil jinou.
    A já mám jednu nabíječku Samsung, 2x Nokia (Qi) a v autě asi Samsung, ani nevím? A na cestách nabíjím MiniGorrilou.
    Jsem trouba? Každá jedna z jmenovaných je značková a stála víc než 1000 Kč.

 2. Mně to podle fotky připadá „jen“ na zkrat v káblíku, ale těžko říct. DOufám, že mně u bezdrátového nabíjení tohle nehrozí 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here