Uniklé obrázky LG G2 odhalují tajemný ovládací prvek na zadní straně

0

LG G2 evleaks 1

Známý twitterový účet @evleaks dnes zveřejnil několik snímků z údajného reklamního videa představující chystaný LG Optimus G2. Nebo spíše LG G2, podle obrázku by totiž měl výrobce vynechat v názvu zařízení slovíčko Optimus. Ještě zajímavější je však konstrukce smartphonu, korejský výrobce by totiž měl použít tlačítka pro ovládání hlasitosti na zadní straně přístroje. Prostřední tlačítko by mohlo sloužit k zapínání a vypínání smartphonu.

Jak můžete sami vidět z uniklých obrázků, nový ovládací se nachází pod čočkou fotoaparátu, tedy na místě, kde většina uživatelů drží telefon pomocí prstů. Tlačítka pro ovládání hlasitosti možná nějakým způsobem souvisí se starší spekulací, podle které mělo LG G2 mít dotykové ovládání na zadní straně přístroje. Stejně jako v ostatních případech však musíme brát uniklé obrázky s rezervou, protože může jít jen o zdařilý podvrh.

LG G2 evleaks

K představení LG G2 by mělo dojít už 7. srpna, kdy korejský výrobce chystá tiskovou konferenci v New Yorku. Z výbavy už máme potvrzenou přítomnost čtyřjádrového procesoru Qualcomm Snapdragon 800, který se objevil také ve včera představené Sony Xperii Z Ultra. K další výbavě vlajkové lodi by mohl patřit 5 až 5,5″ displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů a tenkým rámečkem, 2GB RAM, 13mpx zadní fotoaparát, velká baterie a operační systém Android 4.2 Jelly Bean.

zdroj: Android Police

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here