Spekulace: Oppo Find 7 bude mít 2K displej, Snapdragon 805 a 3GB RAM

0

oppo find 7 leak

Už je to rok, co čínský výrobce Oppo představil svůj poslední vlajkový model Find 5. Právě díky tomuto smartphonu se společnost stala tolik slavná nejen v Číně, ale také ve zbytku světa. Oppo zároveň patří k prvním čínským výrobcům, kteří se aktivně snaží zaujmout zákazníky v Evropě, čemuž má pomoct například vlastní internetový obchod Oppo Style.

není tedy divu, že se opět začínají objevovat spekulace o nové vlajkové lodi s názvem Oppo Find 7. Podle informací, které se objevily na čínské sociální síti Weibo, se novinka po představení stane jedním z nejvybavenějších chytrých telefonů na světě. Konkrétnějši se hovoří o použití 5,7″ displeje s rozlišením 2560 x 1440 obrazových bodů.

Pod kapotou by se měl ukrývat čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 805 taktovaný na 2,5 GHz, grafický čip Adreno 420 a 3GB RAM. K další předpokládané výbavě patří 13mpx zadní fotoaparát, 5mpx přední kamerka pro videohovory a u smartphonů Oppo vůbec poprvé použitá technologie připojení k internetu LTE.

Nesmíme však zapomenout, že výše uvedené informace jsou spíšeTermín představení i cena Oppo Find 7 zatím zůstávají neznámé. Avšak předpokládáme, že smartphone bude po představení dostupný také na evropském trhu.

zdroj: Gizchina

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here