Aktualizace na Android 4.4.1 byla vydána pro Nexus 4, Nexus 5 a Nexus 7 2013 [DOPLNĚNO]

0

kitkat nexus

Google včera v nočních hodinách zahájil vydávání aktualizace s označením KOT49E, která přináší nejnovější Android 4.4.1 KitKat. Jako první se dočkaly smartphony Nexus 4 a Nexus 5 spolu s LTE verzí tabletu Nexus 7 (2013). Zatím není jasné, kdy a zda vůbec se updatu dočkají zbylá referenční zařízení od Googlu, konkrétně Wi-Fi verze Nexusu 7 (2013), loňský Nexus 7 (2012) a Nexus 10.

DOPLNĚNO: Aktualizace na Android 4.4.1 se o den později dočkala i Wi-Fi verze tabletu Nexus 7 (2013). Odkaz ke stažení ZIP souboru naleznete níže.

Vydávání aktualizace samozřejmě probíhá postupně, pokud se vám však nechce čekat a vlastníte některý z Nexusů, pro který byl už vydán Android 4.4.1 KitKat, můžete si níže stáhnout ZIP archiv s aktualizací. Provádět update manuálně doporučujeme jen zkušenějším uživatelům. Návod naleznete například zde (anglicky).

Zatím nebyl vydán seznam změn, které přináší nový Android 4.4.1 KitKat. Očekáváme především drobnější vylepšení a opravy chyb, kterých si na první pohled nejspíš nevšimnete. Na Nexus 5 by měl update přinést několik významných vylepšení fotoaparátu, o kterých se dočtete v našem předchozím článku.

via XDA

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here