Sony Xperia Go na horách: další extrémní testy odolnosti [video]

0

Sony Xperia Go sice není úplnou novinkou, stále však dokáže překvapit svou vysokou odolností. Smartphone disponuje certifikací IP67, která by měla zajišťovat zvýšenou odolností proti prachu a vodě (ponoření na 30 minut do hloubky 1 metr), podle zkušeností z nejrůznějších testů je však jasné, že Xperii Go nezničí ani mnohem větší nástrahy. Už v dřívějším videu jste se mohli podívat, jak tento malý telefon přežil koupel v bazénu, pád z velké výšky i ze schodů, zakopání do písku a postříkání hasičskou hadicí. Osudným se mu staly až dvě přejetí autem.

Nyní se dvojice německy mluvících redaktorů vydala na hory, kde vyzkouší další schopnosti Sony Xperie Go. Smartphone si užil válení ve sněhu, přejetí lyžemi a sněžným skůtrem, vykoupání v horkém čaji, zásah sněžným dělem a další tradiční i netradiční testy odolnosti. Jak si Sony Xperia Go vedla se můžete podívat v následujícím videu:

Nástupce populární Xperie Active sice nenabídne převratnou výbavu, ale zaujme pohledným designem a označením IP67 zajišťujícím zvýšenou odolností proti prachu a vodě (ponoření na 30 minut do hloubky 1 metr). 3,5″ Reality displej s technologií Bravia je navíc chráněn odolným minerálním sklem a lze ho ovládat i mokrými prsty.

Ve výbavě Xperie Go dále najdeme dvoujádrový procesor taktovaný na 1 GHz, 512MB RAM, 8GB interní paměť rozšiřitelnou pomocí slotu microSD karty, 5mpx fotoaparát s LED bleskem a 1305mAh baterii.

via pa

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here