PACMan ROM je nyní dostupná také pro HTC One V

0

HTC One V se sice oficiální aktualizace na Android 4.1 Jelly Bean nejspíš nikdy nedočká, to však neznamená, že si tuto verzi operačního systému nemůžete do svého telefonu stáhnout neoficiálně. Na XDA Developers a některých dalších internetových fórech najdete nespočet různých ROM pro HTC One V, které jsou postaveny na Jelly Beanu. Unikátem je v tomto případě projekt PACMan, který si klade za cíl zkombinovat tři oblíbené ROM: AOKP (Android Open Kang Project), CyanogenMod 10 a Paranoid Android.

V tuto chvíli se objevují problémy s nahráváním videa a zvukem, jinak je však ROM funkční a dokonce vhodná pro běžné používání. Vývoj však stále pokračuje, proto je nejspíš jen otázkou času, kdy se dočkáme plnohodnotné PACMan ROM pro HTC One V. Další informace o odkazy ke stažení naleznete zde. Stejně jako v případě ostatních ROM je instalace určena jen pokročilejším uživatelům a za případné poškození vašeho telefonu neručíme my ani vývojáři.

HTC One V je vybaveno 3,7″ displejem (Super LCD 2) s rozlišením 480 x 800, jednojádrovým procesorem s taktem 1 GHz, 512MB RAM a 4GB vnitřní pamětí. Nesmíme zapomenout dodat, že majitelé telefonu získají 25GB prostor v cloudovém úložišti DropBox, které by mělo být integrováno přímo do uživatelského rozhraní telefonu. Paměť lze rozšířit také díky slotu na microSD karty. Na zadní straně telefonu najdeme 5megapixelový fotoaparát, který má novou technologii HTC ImageChip.

Operačním systémem HTC One V je Android 4.0 Ice Cream Sandwich s uživatelskou nadstavbou HTC Sense 3.6 a podporou technologie Beats Audio pro kvalitnější zážitek při poslechu hudby. HTC One V má příjemné rozměry 120,3 x 59,7 x 9,24 a také kultovní „bradu“ v dolní části přístroje, kterou můžeme znát z HTC Hero nebo HTC Legend.

via xda

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here