Sony LT30p Mint: podrobné informace a první fotografie nové vlajkové lodi

0

Server mobile-review přinesl první fotografie a poměrně podrobnou specifikaci chystané vlajkové lodě od Sony, kterou zatím známe jen pod kódovým označením „LT30p Mint“.

Design je velmi podobný Xperii GX. Sony se rozhodlo využít tzv. unibody konstrukci, která sice zajišťuje vyšší pevnost a celistvější vzhled, uživatelé ale přicházejí o vyjímatelnou baterii.

Japonský výrobce se při návrhu velikosti smartphonu na rozdíl od konkurence držel při zemi a vybavil jej pouze 4,3″ displejem s HD rozlišení a technologii WhiteMagic, která by měla zajistit lepší čitelnost na slunci. Recenzent, který měl telefon v ruce, si však stěžuje na nepříliš věrné podání barev a problémy s pozorovacím úhlem.

 

Vysoký výkon by měl zajistit dvoujádrový Snapdragon S4 s grafickým čipem Adreno 225 a 1GB RAM. Operačním systémem je Android 4.0 Ice Cream Sandwich, není však vyloučeno, že do prodeje se smartphone dostane už s novějším Jelly Beanem. Použitá grafická nadstavba nabízí několik nových funkcí a kosmetických změn designu.

 

Velkou výhodou Sony LT30p Mint by měl být kvalitní fotoaparát s rozlišením 13 megapixelů, který si bezproblému poradí s HDR a snímky při nízkém osvětlení.

Nová vlajková loď by měla být představena 29. srpna, tedy krátce před začátkem veletrhu IFA 2012 v Berlíně. Právě na tento den totiž Sony plánuje tiskovou konferenci.

 

zdroj: mr, pa
via pa

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here