Samsung Galaxy Note III na první uniklé fotografii?

1

Samsung Galaxy Note III

Samsung Galaxy Note III je v současné době jedním z nejočekávanějších zařízení, které bude v letošním roce představeno. Čínský web My Drive přinesl údajnou fotografii a stručné informace o výbavě chystaného tabletofonu.

Začneme designem, který výrazně připomíná předchozí Galaxy Note II i nedávno představenou vlajkovou loď Galaxy S4. A žádným větším překvapením nebude ani výbava, která by měla zahrnovat 5,9″ displej s Full HD rozlišením. Zdroj se nezmiňuje, zda půjde o nedávno zmiňovaný OLED displej s plastovou podložkou, který by měl být tenčí, lehčí i odolnější ve srovnání s běžnými OLED displeji.

Srdcem tabletofonu by měl být osmijádrový procesor Exynos 5410 Octa, který obsahuje čtyři výkonná jádra Cortex A15 taktovaná na 2 GHz a čtveřici úsporných jader Cortex A7 běžících na frekvenci 1,7 GHz. Uvidíme, zda se Samsungu do představení Galaxy Note II podaří vyřešit potíže s výrobou čipů a nevznikne tak obdobná situace jako v případě Galaxy S4, který se prodává ve dvou verzích lišících se právě použitými procesory.

K další výbavě Samsungu Galaxy Note III bude údajně patřit 3GB RAM, 32GB vnitřní paměť a operační systém Android 4.2 Jelly Bean. K představení tohoto obra by mělo dojít na začátku srpna, kdy v Berlíně začíná veletrh IFA 2013.

zdroj: GSMArena

1 komentář

  1. to je blbost, note II je postatne vetsi nez S3 a jelikoz S3 a S4 jsou skoro stejne velike, a to note 2 ma „jen“ 5,5 palce a tohle ma mit 5,9 – 6 palcu, tak se jedna o naprosty nesmysl.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here