Koncept iPhone 8 se snaží vykreslit tvář Applu za dva roky

1

Modely iPhone 6 a iPhone 6 Plus se sice dostaly do prodeje poměrně nedávno, ale pokud trochu sledujete dění ohledně Applu, nepřekvapí Vás, že už se šušká o dalším iPhone nástupci, říkejme mu pracovně třeba iPhone 7. Nicméně překvapit by Vás mohlo, že na internetu už si vesele koluje koncept iPhonu číslo 8.

1 4

Čtete správně, mluvíme o imaginárním iPhone 8, který se snažil zobrazit tvůrce konceptu přesně tak, jak si jej představuje za dva roky. Nepřeskakuje však trochu? Možná ani ne, protože se zdá, že to má autor Steel Drake s unáhleným modelem promyšleno. Důvod, proč vidíme koncept iPhone 8 před iPhone 7, je v tom, že si vývojáři Applu zvykli měnit hlavní design jejich zařízení jednou za dva roky a tato doba vychází akorát na příchod osmého modelu. U iPhone 7 se tedy neočekávají žádné dramatické změny týkající se vzhledu. Tato logika by nejspíš nefungovala, kdyby dalo vedení Applu zelenou modelu iPhone 6s nebo osmý ,,zářez“ vydalo až o něco později.

3 9

Hádání stranou, podívejme se přímo na koncept. Design zaměřený hlavně na tenké tělo modelu nevypadá vůbec špatně. Výtvor designera Steela Drakea se přibližuje skvěle vypadajícím konceptům Martina Hájka, dalšího tvůrce orientovaného hlavně na Apple. Podívejte se sami ve fotogalerii na zajímavé nové tvarování iPhonu 8 a nezapomeňte napsat do komentářů, jestli se Vám líbí. Myslete přitom na to, že koncepty navržené fanoušky,jako je i tento, nemají s opravdovými plány Applu nic společného. Pouze reflektují něčí sny a přání.

8 7 2

zdroj: http://www.phonearena.com

1 komentář

  1. no jestli by apple i za dva roky delal iphone s tak obrovskymi okraji okolo displeje tak potez panbuh. predpokladal bych posun prave hlavne v tom tak aby 5,5 displel byl v 5,5 palcovem tele a ne v 6,5 – 7 jako dnes

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here