Pantech Vega Iron – smartphone s nejtenčím rámečkem kolem displeje

2

Pantech Vega Iron

Ačkoliv je Pantech třetím největším výrobcem smartphonů v Jižní Korei, zná u nás tuto značku jen málokdo. Důvodem je skutečnost, že se přístroje tohoto výrobce prodávají jen na jihokorejském trhu, pouze několik výjimek se v minulosti dostalo také do USA. Nejnovějším modelem v nabídce je Pantech Vega Iron, který sice nepatří k největším ani nejvýkonnějším smartphonům výrobce, ale i přesto by jistě dokázal zaujmout také evropské uživatele.

Pantech Vega Iron je vybaven 5″ displejem s rozlišením 1280 x 720 obrazových bodů, což sice není nejvíce, přednost displeje však spočívá v rámečku okolo něj. Výrobci se totiž povedlo zmenšit okraje kolem displeje na pouhých 2,9 mm. Přední plocha smartphonu je tedy výborně využita.

K další výbavě patří čtyřjádrový procesor Snapdragon 600 taktovaný na 1,7 GHz, 2GB RAM, 32GB interní paměť, slot na micro SD karty a 13mpx fotoaparát. Konektivitu zajišťuje Bluetooth 4.0, Wi-Fi a LTE. Drobným zklamáním může být baterie, která má kapacitu jen 2 150 mAh. Operačním systémem je Android 4.1.2 Jelly Bean, výrobce navíc slibuje aktualizaci na Android 4.2.

Pantech Vega Iron se objeví ve dvou barevných provedeních, kdy a za kolik však zatím nevíme. Stejně jako u většiny předchozích modelů bude i tato novinka dostupná výhradně na jihokorejském trhu.

zdroj: ac

2 KOMENTÁŘE

  1. Hezké, ale asi bych si omylem „tapal“ dlaní na hranu displaye při ovládání jednou rukou – palcem 🙂

  2. Škoda, že do Evropy se nedostane…při rozumné ceně by to mohla být zajímává alternativa pro čím dál větší mainstream od Smažungu :D…btw. 5″ už je podle mě zbytečně moc, nevím, proč výrobci jedou stále na vlně větších úhlopříček, když podle výzkumů 90% lidí chce mobil s max. 4,5″ displejem…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here