Orange bude možná prodávat smartphone s procesorem Intel

1

Jeden z prvních smartphonů s mobilním procesorem Intel Medfield by měl pod svou značkou prodávat britský operátor Orange.

Na rozdíl od jiných od předchozích brandovaných telefonů od Orange, bude mít model London velmi dobrou výbavu v čele s 1,6GHz procesorem Intel. Můžeme se těšit také na 4″ displej krytý odolným sklem Gorilla Glass, 8mpx fotoaparát s natáčením videa ve Full HD rozlišení a 16GB vnitřní paměť. To jsou zatím jediné potvrzené informace, které o telefonu máme. Předpokládáme, že Orange London bude vybaven operačním systémem Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

LG Optimus 2X
LG Optimus 2X

Z jediného známého renderu můžeme vidět, že novinka vzhledově nijak nevybočuje z řady běžných telefonů s Androidem. Všimněte si ale nápadné podobnosti designu s LG Optimus 2X.

Otázkou také zůstává, jaký výrobce stojí za tímto telefonem. Zatímco předchozí zařízení pro Orange vyráběli ZTE a Huawei, u telefonu London se mluví o Lenovo nebo LG.

Pokud nejde o podvod a telefon na obrázku skutečně existuje, můžeme začátek prodeje novinky očekávat během letošního roku.

zdroj: ac

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here