Další informace o HTC One X se čtyřjádrovým procesorem

0

Na internet unikly kompletní informace o HTC One X, nové vlajkové lodi taiwanské společnosti, která bude s největší pravděpodobností představena na MWC v Barceloně. Dlouho očekávaná novinka, známá také pod názvy HTC Edge a HTC Endeavor, bude vybavena čtyřjádrovým procesorem Tegra 3 taktovaným na 1,5 GHz a 1GB RAM.

4,7″ displej s HD rozlišením nakonec možná nebude AMOLED, jak se původně předpokládalo, ale Super LCD. Na tento typ displeje jsme u HTC zvyklí a jediným telefonem s AMOLED displejem, který taiwanský výrobce nabízí, je HTC Rezound prodávaný na americkém trhu.

Další věcí, která může některé zájemce o HTC One X zklamat, je absence slotu na micro SD karty. Uživatelé si tak budou muset vystačit s 32GB interní pamětí. Na druhou stranu ale telefon bude podporovat klasický USB Mass Storage. Operačním systémem bude Android 4.0 Ice Cream Sandwich, doplněný o nejnovější verzi uživatelského rozhraní HTC Sense 4.0.

Můžeme se těšit také na 8mpx zadní fotoaparát s možností nahrávání 1080p videa a 1,3mpx přední fotoaparát. Podle nejnovějších informací ale bude chybět mechanická spoušť fotoaparátu na boční straně telefonu. Baterie nabídne kapacitu 1800 mAh (zatím není jasné, zda bude či nebude vyjímatelná) a ve výbavě nebude chybět ani NFC, FM rádio, podpora HSPA+, Wi-Fi a/b/g/n a Bluetooth 4.0. Samozřejmostí je technologie Beats Audio a kvalitní příslušenství v základním balení.

Oficiálního představení HTC One X se dočkáme na mobilním veletrhu MWC 2012, který se koná od 27. února v Barceloně.

zdroj: ac

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here