Nexus edice HTC One s čistým Androidem nakonec možná přeci jen přijde

0

htc-one-hires-leak

Téměř okamžitě po oznámení nexus edice Samsungu Galaxy S4 s čistým Androidem, ke kterému došlo na konferenci Google I/O, se vyrojily spekulace, že se podobného osudu dočká také jeho nevětší rival – HTC One. Tyto naděje byly bohužel následně slovy mluvčího tchajwanského výrobce pro web Techno Buffalo popřeny.

I přesto všechno ale stále existuje naděje, že se čistého HTC One přeci jen dočkáme. Alespoň to tedy na svém twitter účtu tvrdí Leigh Monii, vývojář evangelista v HTC, který konkrétně tweetl následující: „Takže, buď můžete dát $649 za kus plastu nebo … nebo můžete počkat.“ Přípravu čistého telefonu navíc předpovídá také Russel Holly z Geek.com, který s odkazem na anonymní zdroje uvnitř společnosti předpovídá představení v příštích dvou týdnech.

I přes všechny tyto spekulace se bohužel zatím nemůžeme moc radovat. I pokud se totiž o čistém One hovoří, tak pouze v kontextu USA, tedy stejně jako u Galaxy S 4. Navíc není vůbec jisté, jestli bude mít upravený One, tedy pokud vůbec bude, podporu Google nebo půjde o čistý Android vytvořený samotným HTC jen kvůli tomu, aby dohnalo Samsung.

Zdroj: geek, talk

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here