HTC vysvětlilo absenci slotu na microSD karty u mezinárodní verze HTC One

1

HTC-One_Verizon-MicroSD

Jednou ze záhad v únoru představené vlajkové lodi tchajwanského výrobce – HTC One – byl fakt, že zatímco verze určená pro asijské trhy slot na microSD kartu nabízela a dokonce měla i místo pro dvě SIM karty, tak ta evropská (potažmo americká) nejenže že neexistovala v dualSIM variantě, ale hlavně neměla ani slot na microSD karty.

A právě tento rozdíl napříč regionálními verzemi se dnes ráno pokusil vysvětlil senior manažer online komunikací HTC, Jeff Gordon. Konkrétně uvedl, že se slot na microSD kartu do evropské verze telefonu prostě a jednoduše nevešel. V čínské verzi se pro něj nalezlo místo jen kvůli tomu, že elektronika potřebná k přijímání signálu čínských operátorů je menší a tedy nezabírá tolik místa.

Osobně mám ale problém onomu vysvětlení věřit. Jakkoliv nejsem expert na design telefonů, tak pokud lze do modelu udělat takový zásah, jako je přidání odnímatelných zad u asijské varianty HTC One, tak musí být možné i lehce zvýšit tloušťku telefonu, aby se tam onen slot na microSD kartu vešel.

Zdroj: talk

 

1 komentář

  1. Nesmysly… Je to jen proto, že USA/EU jsou rozvojové trhy a Asie je pokročilejší, proto si ONI zaslouží více než MY. Nic víc… Šlo by to samozřejmě snadno, ale proč když mohou mít navrch, tak jako ve všem co se elektroniky týče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here