Náhled na Motorola Droid 4

1

Dnes Vám přinášíme aktualizované informace o Motorole Droid 4, která se na první pohled liší od svého „brášky“ – Droid Razr, a to přidanou QWERTY klávesnicí.

Model Droid 4 by se měl prodávat v první polovině prosince letošního roku, avšak je určen výhradně pro americký trh. Čekat od tohoto fešáka můžeme  dvoujádrový procesor TI OMAP4, který je taktován na 1,2GHz. Operační paměť bude omezena na 1GB, překvapí také čtyřpalcový Super AMOLED displej s rozlišením qHD  540 x 960 px a 8Mpx fotoaparát, který je schopný nahrávat fullHD video.  Samozřejmostí také je microHDMI výstup a akumulátor o kapacitě 1785 mAh.

Po stránce softwarové bude telefon vybaven Androidem 2.3.5, s tím, že v příštím roce bude vydána aktualizace na nový Android 4.0 ICS. Jak jsme se již zmínili na začátku článku, na první pohled zaujme klávesnice QWERTY, která má být výrazným lákadlem. Klávesnice  je rozdělena do 5 řad, avšak rozměry jsou neznámé, nicméně rozměrově se bude držet právě Motoroly Droid Razr, takže můžeme očekávat příjemnou velikost.

Zdroj: DroidLife

 

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here