Dealextreme nabídne MIUI mobil Xiaomi M1

5

Pamatujete si ještě na nabušený a hlavně velmi populární komunitní ROMkou MIUI vybavený telefon Xiaomi M1? Pokud ano, tak si pravděpodobně také vzpomenete na, alespoň pro našince poměrně nepříjemné, omezení prodeje na čínský trh.

Nyní to ale vypadá, že i tato překážka alespoň částečně padne. Zařazení telefonu mezi své produkty totiž oznámil jeden z největší čínských internetových obchodů s drobnou i větší elektronikou Dealextreme.

Pokud se tak nakonec opravdu stane, tak si i u nás budeme moci pořídit 4“ FWVGA(854×480) telefon s dvoujádrovým procesorem Qualcomm 8260 (Adreno 220) taktovaným na 1,5GHz, podporou amerického GPS i ruského GLONAS, 1 GB RAM a 4 GB vnitřní paměti a to za naprosto bezkonkurenční cenu pohybujícíse kolem $310 (cca 5800Kč).

K ceně samozřejmě budeme muset připočítat české Dph a clo, i tak se ale díky celosvětovému poštovnému zdarma dostaneme na ceny, kterým nynější chytré telefony prostě nebudou moci konkurovat. Na druhou stranu, v případě že se něco pokazí, tak na uplatnění záruky v lokálním servise budete moci asi zapomenout.

Zdroj: svetandroida, dealextreme

5 KOMENTÁŘE

  1. Myslím, že by neměl být problém v případě, že se něco pokazí. Přes lokální servis to sice nepůjde, ale přístup DealExtreme k reklamacím je výborný a mnohdy lepší, než když se něco koupí v ČR a následně reklamuje. Takže bych se nákupu nebál, až budu vybírat telefon, určitě do možností zahrnu i pořízení něčeho podobného.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here