Motorola pracuje na smartphonu s displejem ideální velikosti a čistým Androidem

0
motorola razr maxx
Motorola Razr Maxx

Jim Wicks, ředitel oddělení designu v Motorole, se rozpovídal o budoucím smartphonu, který americký výrobce chystá. S největší pravděpodobností jde o mnohokrát zmiňovanou Motorolu X.

V módě jsou nyní obrovské displeje, kvůli kterým se dnešní smartphony, nebo chcete-li tabletofony, ani pohodlně nevejdou do kapsy u kalhot. Budoucí smartphone od Motoroly ale bude mít takový displej, který není ani malý, ani velký. Zkrátka ideální displej, který si většina z nás představuje v rozmezí 4,3″ – 4,7″.

Kromě toho se můžeme těšit na čistý operační systém Android bez zbytečných úprav a uživatelských nadstaveb, tedy něco, co bylo dosud výsadou jen zařízení z řady Nexus. Motorola také oznámila, že nechystá žádné exkluzivní smlouvy s mobilními operátory v USA, což by mohlo teoreticky znamenat, že se k nám do Evropy v budoucnu dostane více smartphonů amerického výrobce.

Zatím není jasné, kdy se bude dlouho očekávaná Motorola X konečně představena. Původně se mluvilo o květnu letošního roku, podle posledních spekulací se tak ale stane až na konci léta nebo na podzim.

zdroj: pcmag, foto: cnet

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here