Dungeon Hunter 4 je již v Google Play a zdarma!

0

dungeon

Velice populární série Dungeon Hunter od studia Gameloft se dočkala dalšího pokračování s pořadovým číslem 4. I přes dříve zmíněné odklady s uvedení této hry na Google Play jsme se dočkali relativně brzy. Hra totiž měla zaznamenat podle spekulací několika týdenní zpoždění. Spekulace se nakonec nepotvrdily a tak si již tuto očekávanou pecku, můžete stáhnout z GP zdarma.

Pojem zdarma je zde ale poněkud zavádějící. Poté co stáhnete bezmála 1 GB dat DH4, budete se muset připravit na velmi častý výskyt mikrotransakcí. Jak markantní bude jejich vliv na hru, zatím nevíme, ale hru pro vás testujeme a o víkendu se můžete těšit na recenzi.

A co hra nabízí? V první řadě je to skvělé grafické zpracování a posílený singleplayer mód, kde je kladen větší důraz na příběhovou linii. V kampani narazíte na klasické prozkoumávání a probíjení se v různých dungeonech. Ani multiplayer nezůstal bez povšimnutí a tak si budete moci zahrát jak v režimu hráč proti hráči v bojové aréně nebo můžete společně bojovat proti hordě nepřátelům.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here