Luxus v podobě telefonu Tonino Lamborghini Antares

0

Mezi „obyčejnými“ lidmi naprosto bezcenné telefony. I takto by se daly charakterizovat modely, které vám nepřinesou maximální výkon nebo nějaké extra vychytávky. Jednoduše jde o značku a design. Luxusní modely různých výrobců poté mají jednu kategorii, kde s přehledem vítězí nad ostatními a tou je samozřejmě cena.

antares

Právě cena tohoto telefonu se vyšplhala k neuvěřitelným 2500 liber, což je v přepočtu cirka 81 000 Kč bez daně. Ani tento telefon nebude výjimkou a nabídne středně výkonný hardware s neotřelým designem. Tonino Lamborghini Antares disponuje úhlopříčkou 4,3 palce s rozlišením 960 x 540 pixelů. Displej je poté chráněn sklem řady Gorilla Glass.

Uvnitř telefonu bude kmitat čtyřjádrový procesor o frekvenci 1.5 GHz a pravděpodobně půjde o Snapdragon S4/S4 pro. Procesoru bude pomáhat 2 GB RAM a 32 GB vnitřní paměť, kterou lze maximálně o stejnou velikost ještě rozšířit. Přední kamerka dosahuje 5 Mp a zadní 13 MP. jelikož jde o exkluzivní model, o zvuk se postarají stereo reproduktory od známe značky Yamaha. Chod telefonu obstará Android ve verzi 4.2 Jelly Bean se speciální nadstavbou. Aktualizace na vyšší verzi Androidu je nejistá.

5131b9b5e89d4f85cbca9f45bbba Tonino-Lamborghini-Antares_77358_1

Telefon bude k dispozici v několika barevných variantách z nerezové oceli a chybět nesmí ani kůže, která bude na zadní straně telefonu. Prodej telefonu, který bude zahájen v prosinci, se vyhne ČR i Slovensku, ale pokud máte přebytečných 81 tisíc korun, můžete samozřejmě telefon objednat třeba z Německa.

Pokud byste měli peníze na pořízení takového telefonu, koupili byste si jej nebo byste raději zvolili jeden z více dostupnějších telefonů?

Zdroj: AH

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here