Youtube dostává aktualizaci – připravuje se na offline režim

0

Je tomu cirka dva měsíce, co jsme se poprvé dozvěděli, že Youtube chce přichystat do své mobilní aplikace offline mód. I když byla novinka přislíbena na listopad, zatím jsme se spuštění nedočkali, avšak nyní alespoň dostáváme aktualizaci, která opravuje drobné chyby a právě vytváří cestu pro integraci offline režimu.

nexusae0_thumbnail_thumb10

Změn doznalo menu, které bylo přeuspořádáno. I zobrazení kanálu bylo poněkud zpřeházeno pro přehlednější používání záložek aktivita kanálu, videa a playlist. Poslední drobné úpravy se dotkly vyhledávání. Na co však všichni čekáme objevil až server AndroidPolice, který se koukl do zdrojového kódu a tam našel chystaný offline mód. Offline by měla jít přehrávat videa v kvalitě 360p nebo 720p. Pro předplatitele určitých kanálů dokonce zmizí reklamy.

Pozornost však je nyní upnuta na záhadnou funkci Exo Player, o které zatím nikdo nic neslyšel, a tak její přítomnost ve zdrojovém kódu byla překvapující. Offline mód bude nejspíše spuštěn dálkově, takže můžeme start očekávat každým dnem bez jakéhokoliv upozornění.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here