LG Optimus L7 II dostane dvoujádrový procesor a větší baterii

1

LG Optimus L7 II Dual black LG Optimus L7 II Dual white

LG by v únoru mělo představit nástupce stylového Optimusu L7. Druhá generace bude k dostání se stejně velkým 4,3″ displejem, nabídne však vyšší výkon díky použití dvoujádrového procesoru. Korejský výrobce bude mít v nabídce také dual SIM verzi, kterou poznáte už na první pohled díky přítomnosti čtvrtého senzorového tlačítka pod displejem sloužícího pro přepínání mezi oběma SIM kartami.

LG Optimus L7 II bude vybaveno 4,3″ IPS displejem, blíže nespecifikovaným dvoujádrovým procesorem s frekvencí 1 GHz, 8mpx fotoaparátem s možností natáčení HD (720px) videí a 2460mAh baterií. Operačním systém bude Android 4.1 Jelly Bean s grafickou nadstavbou a předinstalovanou sadou aplikací obsahující například nástroje QSlide, QuickMemo a QuickTranslator.

Dostupnost smartphonu byla potvrzena v Rusku, kde se dvousimkový LG Optimus L7 II Dual bude prodávat za 13 000 rublů, v přepočtu asi 8 100 Kč. Cena běžné verze s jedním slotem na SIM kartu by měla být zhruba o několik stokorun nižší. Zákazníci budou mít na výběr z černé a bílé barvy telefonu. K oficiálnímu představení telefonu by mělo s největší pravděpodobností dojít během února v Barceloně, kde se koná veletrh MWC 2013.

zdroj: ga

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here