LG a Google chystají Nexus 4 v bílé barvě

1

Nexus 4 white (1)

Během tohoto týdne se na internetu objevily hned několik fotografií, které ukazují LG Nexus 4 v bílé barvě. Když se objevila jen jedna nepříliš kvalitní fotka telefonu, nebylo jisté, zda nejde jen o podvod některého z vynalézavých majitelů Nexusu 4. Dnes však bylo zveřejněno mnoho dalších kvalitních fotografií, které potvrzují, že LG a Google nejspíš opravdu chystají bílý Nexus 4. Do bílé barvy se převlékla jen zadní strana telefonu, zatímco rámeček kolem displeje zůstal černý. Ani na zadním krytu Nexusu 4 samozřejmě nechybí lesklý motiv a výrazné logo „Nexus“.

Zatím není jasné, kdy a zda vůbec se bílá verze LG Nexusu 4 objeví na trhu. Jak se vám líbí nové barevné provedení? Dali byste mu přednost před klasickou černou?

LG Nexus 4 je vybaven 4,7″ True HD IPS Plus displejem s rozlišením 1280 x 768 pixelů, čtyřjádrový procesor Snapdragon S4 Pro taktovaný na 1,5 GHz, 2GB RAM, zadní 8mpx fotoaparát a přední 1,3mpx kamera pro videohovory, 3G (WCDMA), HSPA+, NFC a vnitřní paměť o velikosti 8 GB nebo 16 GB. Obrovským zklamáním je absence slotu na microSD, která v kombinaci s malou vnitřní pamětí jistě odradí mnoho zájemců o tento smartphone.

Baterie nabídne solidní kapacitu 2 100 mAh, která by měla dle výrobce zajistit výdrž 390 hodin v pohotovostním režimu či 15,3 hodiny hovoru. Zajímavostí je také bezdrátové nabíjení umožňující baterii dobíjet položením na speciální podložku. Operačním systémem je zbrusu nový Android 4.2 Jelly Bean bez dodatečných úprav a grafických nadstaveb.

zdroj: ag

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here