HTC One/M7 se objevilo na krátkých prezentačních videích

0

htc teaser

Dlouho očekávaný vlajkový model HTC One, známý také pod označením HTC M7, se nám pomalu začíná odhalovat. Na internetu se sice už dříve objevilo několik údajných obrázků smartphonu, jejich pravdivost však dosud nebyla potvrzena.

Několik malých ukázek podoby HTC One/M7 se objevilo přímo na oficiálních stránkách výrobce, kde se objevilo pět několikasekundových videí použitých jako pozadí k odpočtu času. Jeden z návštěvníků webu si tato videa stáhnul, spojil je a nahrál na server YouTube, kde se na ně můžeme pohodlně podívat:

Z videa můžeme usuzovat, že nejpravděpodobnější variantou podoby HTC One neboli HTC M7 je tento týden uniklý render. K oficiálnímu představení nové vlajkové lodi taiwanského výrobce dojde 19. února a na pulty obchodů se smartphone dostane už na začátku března.

Nakonec si připomeňme výbavu, kterou by mohlo mít chystané HTC One/M7. Spekuluje se o 4,7″ displeji s Full HD rozlišením (jemnost 468 ppi), čtyřjádrovém procesoru Snapdragon S4 Pro s taktem 1,7 GHz, 2GB RAM, 32GB vnitřní paměti a NFC. Otázka zatím zůstává nad fotoaparátem, který by měl podle většiny zdrojů mít rozlišení 13 megapixelů, zatím však nevíme, zda půjde o nedávno proklamovanou ultrapixelovou technologii.

Operačním systémem bude s největší podrobností Android 4.2 Jelly Bean, doplněný o vylepšené grafické rozhraní HTC Sense 5.0. Zákazníci si údajně budou moct vybírat ze dvou barevných verzí, černé a bílé. Cena je odhadována na 650 eur, v přepočtu asi 16 420 korun.

via ga

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here