HTC One: problémy s výrobou byly vyřešeny, update na Android 4.2 přijde za několik týdnů

0

htc one black

Problémy s nedostatkem komponentů pro HTC One přidělaly vrásky na čele nejen taiwanskému výrobci, ale také zájemcům o tento smartphone. Místo původního březnového termínu se HTC One dostalo do většiny zemí až v květnu a stále platí, že je vlajková loď taiwanského výrobce na mnoha trzích (včetně českého) nedostatkovým zbožím.

Jack Tong, prezident HTC pro severní Asii, uvedl, že dodávky smartphonů se v květnu při srovnání s dubnem zdvojnásobily a zhruba v polovině května by mělo dojít k dalšímu výraznému zvýšení produkce. Problémy s nedostatkem HTC One snad tedy budou brzy minulostí. Jack Tong dodává, že je jeho společnost ohledně prodeje HTC One optimistická.

Pokud už jste majitele HTC One, určitě vás zajímá, kdy se dočkáme vydání aktualizace na Android 4.2.2 Jelly Bean. Podle jednoho z interních zdrojů by se měl update objevit už za dva až tři týdny. Představení HTC One se starším Androidem 4.1 mohli někteří zájemci brát jako drobné zklamání, a to zejména z důvodu, že konkurenční Samsung Galaxy S4 už má Android 4.2 od počátku.

zdroj: Phone Arena (1, 2)

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here