Spekulace: Google představí Android 4.3, vylepšený Nexus 7 a bílý Nexus 4 v červnu

3

Google

Letošní konference Google I/O mohla být pro některé čtenáře zklamáním, protože jsme se nedočkali představení nové verze Androidu. Google se nepochlubil ani novým zařízením z řady Nexus a jedinou útěchou tak mohl být pro některé Samsung Galaxy S4 s čistým Androidem. Podle některých zdrojů se ale představení dalších novinek od Googlu dočkáme už za několik týdnů, konkrétně 10. června.

Právě v tento den by měl být představen nový Nexus 7, který nabídne displej s jemnějším rozlišením 1920 x 1200 pixelů a čtyřjádrový procesor od Qualcommu. Podle webu DigiTimes se tablet začne prodávat v červenci za stejnou cenu, jako předchozí verze Nexusu 7.

Představen by mohl být také Nexus 4 v bílé barvě, o kterém se spekuluje už několik měsíců. Existenci nové barevné varianty potvrdilo samotné LG, které bílý Nexus 4 ukázalo na Google I/O 2013 (viz fotografie níže). A chybět by neměla ani nová verze operačního systému od Googlu, kterou by měl být Android 4.3 Jelly Bean.

Musíme však zdůraznit, že se jedná jen o spekulaci založenou na informacích z neověřených zdrojů. Proto bychom neměli být překvapeni, když Google v nejbližší době nic z výše uvedeného nepředstaví.

Nexus 4 white

zdroj: Technodify, Phone Arena

3 KOMENTÁŘE

  1. Týjo, ten novej Nexus 7 bude asi dobrá nudle, kdy se začli vyrábět displaye s poměrem stran 16:1?:) (Máte tam chybku v rozlišeni)

  2. No, byť jde o spekulace, tak pokud jsou od podobných zdrojů, jako ty informace, že na G. I/O bude nová verze androidu, či nové zařízení nexus, tak taková spekulace má hodnotu -5 (na stupnici od 0 do 10). Prostě to bude za pár týdnu znova a asi takhle: „Google se ani v červnu nepochlubil novým zařízením z řady Nexus, podle některých zdrojů to bude už za několik dnů,týdnů či měsíců,…“ Je tisíce zdrojů, tisíce lidí.. a všichni se předhánějí v tom kdo uvede datum (jakékoliv) představení toho či onoho a kdo přijde s větší senzací. Tisíc lidí, tisíc tipu, a pak se jeden trefí, protože to je nevyhnutelné, a bude machrovat jaké že nemá zaručené informace. Redaktoři, klidně můžete začít psát scifi články o samsungu GS10,nexusu 15, to vyjde nastejno, a traffic stránek si tím nahoníte úplně stejně :/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here