HTC M7 bude mít 4,7″ displej s Full HD rozlišením

5

Na internet unikly nové informace o chystaném vlajkovém modelu HTC, který zatím známe pod kódovým označením M7. Taiwanský výrobce doufá, že mu novinka pomůže ze současných problémů. Smartphone proto nabídne opravdu špičkovou výbavu v čele s nejjemnějším displejem v historii smartphonů.

Podle předchozích spekulací mělo mít HTC M7 pětipalcový Full HD displej. Rozlišení sice zůstalo, uhlopříčka se však snížila na 4,7″, což ve výsledku znamená extrémní jemnost 468 ppi (pixelů na palec). Podle dostupných informací by mělo jít o nový typ displeje s názvem SoLux, který ve srovnání se Super LCD panely nabídne mnohá vylepšení v oblasti pozorovacích úhlů, viditelnosti na denním světle a podání barev.

Smartphone by měl dále nabídnout čtyřjádrový Snapdragon S4 s taktem 1,7 GHz, 2GB RAM a 32GB vnitřní paměť. HTC i tentokrát zapracovalo na fotoaparátu, který ještě nedávno patřil k největším nevýhodám telefonů taiwanského výrobce. HTC M7 nabídne 13mpx fotoaparát se světelností objektivu f/2.0 a snímacím čipem „Cinesensor“, který by údajně měl přinést další výrazné zlepšení v kvalitě fotografií, slow motion a HDR videí. Přední kamera pro videohovory bude mít rozlišení 2 megapixely.

Zatím není jasné, s jakou verzí operačního systému HTC M7 přijde, spekuluje se však o nové verzi uživatelského rozhraní HTC Sense 5.0. K oficiálnímu představení vlajkové lodi HTC by mělo dojít opět na únorovém veletrhu MC 2013 v Barceloně.

zdroj: pa

5 KOMENTÁŘE

  1. Zatiaľ len dohady .Parametre dobré (čítal som o tom už z viacerých zdrojov) .Dúfam že toto už bude aj pre Europu ! Či???

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here